Jak PICK-UP servis funguje?

Během objednávky termínu servisu stačí zmínit, že máte zájem o Pick-Up servis. Sdělíme Vám přesnou částku za Pick-Up servis a vybereme s vámi vhodný čas převzetí vozidla, na základě místa předání a kapacity servisu.

Probereme s vámi i možnost zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy. V den předání vás budeme telefonicky informovat a potvrdíme si s Vámi čas příjezdu do místa předání. Během předání podepíšete zakázkový list a zápůjční smlouvu, v případě zapůjčení náhradního vozidla.

Během převzetí vašeho vozidla zaznamenáme veškeré vaše požadavky do zakázkového listu a pořídíme videozáznam o stavu vašeho vozidla. Jakmile bude jasný termín dokončení vozidla, budeme vás kontaktuje, domluvíme s vámi vhodný čas předání a formu úhrady. Při předání vašeho vozidla vás seznámíme s provedenými úkony na vozidle a předáme vám veškeré dokumenty.

Kolik pick-up servis stojí?

V rámci Olomouce  500 Kč 
Mimo Olomouc 500 Kč + 10 Kč / km

Taxi po Olomouci je zdarma.

Kilometrovné na dané trase je počítáno pouze k zákazníkovi a zpět.

Příklad:

Pan Novák bydlí na adrese Zámecká 58-72, 757 01 Valašské Meziříčí, rád by využil služby pick-up. Nejrychlejší trasa z adresy autoservisu Matějka Motors Brněnská 59, Olomouc na adresu pana Nováka činí dle Google map 70,2 km.

Celková cena služby činí 10 (sazba za km) x 70,2(km za jednu cestu) x 2 (dvě cesty) + 500 (výjezd) = 1904,- bez DPH

Zde se můžete podívat, jak je to k nám daleko.

Ceník půjčovacích vozidel v rámci služby pick-up servis:

Jaguar F-PACE – 1 500,- Kč/den

Land Rover Discovery Sport – 1 500,- Kč/den

Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.

Poptat pick-up