SPECIALIZOVANÝ SERVIS JAGUAR A LAND ROVER V OLOMOUCI

Cenu za servis se dozvíte předem

Kolik vás bude servis stát, vám sdělíme ještě dřív, než s vámi dojednáme jeho termín – stačí nám k tomu pár základních informací. V případě nadstandardních oprav, které by cenu ovlivnily, je s vámi zkonzultujeme telefonicky. Po domluvě vám můžeme zaslat také fotografie, abyste dané opravě rozuměli a mohli se správně rozhodnout. Respektujeme jaké služby využijete a kolik jste do svého vozu ochotni investovat

Poptat servis

Objednávky

Objednat se k nám můžete telefonicky nebo e-mailem. Společně projdeme vaše požadavky a vybereme vhodný termín.

Objednat servis

Do servisu nemusíte

Pokud se rozhodnete využít službu Pick-up, nemusíte do servisu vůbec jezdit. Váš vůz si vyzvedneme u vás a po opravě vám jej vrátíme. Všechny provedené opravy vám náš specialista na místě vysvětlí, přičemž platit můžete také pohodlně – kartou. Pokud byste se bez vašeho auta po dobu opravy neobešli, rádi vám zapůjčíme náš náhradní vůz.

Pick-up
Zapůjčení vozidla

Náš specializovaný servis Vám nabízí

  • Pozáruční servis
  • Nejnovější diagnostická zařízení
  • Karosářské práce
  • Příprava a kontrola vozidla před STK
  • Pomoc při řešení pojistných událostí
  • Detailingová péče o interiér a exteriér vozu
Ceník autoservis  
Diagnostické práce 1 890,- Kč/hod
Mechanické práce 1 890,- Kč/hod
Vozidla do 3 let starší sleva 10% na materiál
Vozidla od 3 let do 5 let stáří

sleva 15% na materiál

sleva 15% na práci

Vozidla nad 5 let stáří

sleva 20% na materiál

sleva 30% na práci

Pneuservis 800,- Kč/hod
Mobilita v rámci servisní prohlídky Taxi po Olomouci zdarma

 

Ceník klempírna – lakovna (bez rozdílu stáří vozu)  
Klempířské práce 1 890,- Kč/hod
Lakýrnické práce 1 890,- Kč/hod
Materiál doporučené prodejní ceny výrobce

Ceník je platný od 1.1.2024. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Servisní prohlídky

Servisní prohlídky, při kterých vždy provádíme kontrolu aktuálnosti softwaru..

Servisní prohlídky, při kterých vždy provádíme kontrolu aktuálnosti softwaru a výrobcem doporučené servisní úkony, jsou pro nás samozřejmostí. Pohodlí při čekání, káva, taxi po Olomouci a umytí vozu s vysátím máte u nás zdarma.

Pokud se rozhodnete využít službu Pick-up, nemusíte do servisu vůbec jezdit.

Pokud se rozhodnete využít službu Pick-up, nemusíte do servisu vůbec jezdit. Váš vůz si vyzvedneme u vás a po opravě vám jej vrátíme. Všechny provedené opravy vám náš specialista na místě vysvětlí, přičemž platit můžete také pohodlně – kartou. Pokud byste se bez vašeho auta po dobu opravy neobešli, rádi vám zapůjčíme náš náhradní vůz. Více informací naleznete na stránce pick-up.

Víme, jak moc je pro některé z vás důležité zůstat vždy a za všech okolností mobilní.

Víme, jak moc je pro některé z vás důležité zůstat vždy a za všech okolností mobilní. Aby vás neomezovaly servisní úkony na vašem vozidle, máme pro vás připravený náhradní vůz. Je vhodné si jej rezervovat současně s rezervací vašeho termínu v servisu. Více informací najdete na stránce autopůjčovna.

Opravy havárií a pojistné události

Jsme smluvní servis pro pojišťovny Allianz, Kooperativa a Generali Česká pojišťovna.

Jsme smluvní servis pro pojišťovny Allianz, Kooperativa a Generali Česká pojišťovna. Řešení pojistných událostí dalších pojišťoven pro vás rádi zajistíme. V případě nehody se vám bude věnovat náš specialista na pojistné události. Provede vás celým procesem a pomůže vám při komunikaci s pojišťovnou. Stejně tak zařídíme opravu vozidla metodou PDR, která se uplatňuje především u oprav po zasažení vozidla krupobitím.

Pneuservis – uskladnění disků a pneumatik

Starosti s každoročním uložením pneumatik můžete ponechat na nás.

Starosti s každoročním uložením pneumatik můžete ponechat na nás. Ušetříme vám místo v garáži a kompletně se o pneumatiky postaráme. Naši pracovníci zaznamenají stav pneumatik a zajistí jejich očistu. Pokud bude potřeba pneumatiky vyměnit, budeme vás informovat s dostatečným předstihem. Nabídneme vám různé varianty nového obutí tak, abyste si mohli vybrat nejvhodnější variantu. Z důvodu správného fungování pneumatik provádíme při přezutí vyvážení kol, čímž zajistíme rovnoměrné opotřebení pneumatik a správné jízdní vlastnosti vozidla.

Geometrie a seřízení světel

Seřízení geometrie náprav provádíme za pomocí..

Seřízení geometrie náprav provádíme za pomocí 3D měřícího zařízení značky Hunter. Pravidelná kontrola a seřízení zajišťuje nejen ideální ovladatelnost vozu, přesnost a komfort při řízení vozidla, ale i bezpečnost jízdy. Rovněž předchází nadměrnému opotřebení pneumatik, čímž šetří vaše pneumatiky a vaši peněženku. Protokol o měření od nás dostanete společně s vysvětlením hodnot před a po měření.

Účinnost, přesnost a síla současných světlometů vyžaduje přesné měřící metody. Abychom zajistili správné fungování asistenčních systémů souvisejících s osvětlením vozovky, doporučujeme zákazníkům pravidelné seřízení světlometů. Seřízení provádíme profesionálním přístrojem značky Tecnolux. Ten zajistí seřízení všech typů světel, a to včetně xenonových, LED, MATRIX LED, DLA a ILS. Protokol o seřízení vám předá náš servisní technik, který vám zároveň vysvětlí hodnoty uvedené v protokolu.

Příprava na STK

Každé vozidlo musí v určitých intervalech projít prohlídkou..

Každé vozidlo musí v určitých intervalech projít prohlídkou ve stanici technické kontroly. Abyste termíny kontrol nemuseli hlídat, sami zaznamenáme datum expirace a předem vás na povinné prohlídky upozorníme. Tato služba je zdarma. Na vaše přání zajistíme prohlídku vozidla před samotnou kontrolou a upozorníme na závady, které by při technické kontrole mohly způsobit nepříjemnosti. Předcházíme tak opakované technické kontrole, přičemž šetříme váš čas i finance. Stačí se objednat do našeho servisu, vše ostatní zařídíme.

Ochrana karoserie fólií a ztmavení skel

Na cestách se vaše vozidlo může setkat s některými nepříjemnostmi.

Na cestách se vaše vozidlo může setkat s některými nepříjemnostmi. Jednou z nich jsou drobné kamínky, které nárazem do karoserie vozidla způsobují odštípnutí laku. Tato místa jsou následně náchylná na případnou korozi či postupné odlupování laku ve větším rozsahu. Naše fólie chrání vozidlo nejen před mechanickým poškozením, ale i před UV zářením a chemickými nečistotami, které se v provozu přirozeně vyskytují. Díky ní bude vaše vozidlo chráněno před drobnými nehodami na parkovištích nebo před obchodními domy. Výměna fólie je vždy méně invazivní, než lakování celého dílu. Doporučujeme vozidlo chránit na návětrných plochách, jako je kapota, přední nárazník a zrcátka. Vybrat si můžete z celé řady fólií od společnosti 3M, přičemž k dispozici je také zcela nový typ fólie, která nemění vzhled laku a je zcela čirá. Rovněž zajišťujeme certifikované tónování autoskel v různé propustnosti podle vašeho přání.

Příručky a návody

Vyčištění a ochrana interiéru a exteriéru vozidla

Pro klienty, kterým na jejich vozidle skutečně záleží, nabízíme..

Pro klienty, kterým na jejich vozidle skutečně záleží, nabízíme řadu pečujících programů. Veškeré služby jsou prováděny odborníky přímo u nás. Od základního mytí vozidla po renovaci laku a keramickou ochranu. Ideální je osobní konzultace přímo u vozidla. Rádi s vámi zkonzultujeme vaše požadavky a najdeme ideální řešení.